İstanbul’dan Fransa’ya Ev Taşıma

   İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma konusunda destek almak isteyen müşterilerimiz için Türkiye’nin önde gelen taşımacılık şirketi olarak çok sayıda hizmet sunmaktayız. Kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan şirketimiz güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız müşteriye hizmet sağlamıştır.

İstanbul’da bulunan ve evini Fransa’ya evden eve nakliyat isteyen kişiler için son derece güvenilir ve kaliteli hizmetler sağlıyoruz. C3 yetki belgesine sahip olan sigortalı şirketimiz eşyalarınızın güvenliğini sağlayarak sorunsuz bir şekilde yurtdışına ulaştırmaktadır.

İstanbul'dan Fransa'ya ev taşıma
İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma

Gümrükleme gibi çeşitli evrak ve izin süreçlerini de sizin adınıza hızlı bir şekilde yürüten firmamız sınır kapısında herhangi bir aksaklık yaşamadan taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri memnuniyetinin ne kadar elzem olduğunun farkında olan şirketimiz profesyonel iş disipliniyle tüm isteklerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.

İstanbul’dan Fransa’ya Ev Taşıma Şirketi

   İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma şirketleri arasında müşterilerimize sağladığımız güven ve profesyonel iş disiplinimizle ön plana çıkıyoruz. Bugüne kadar pek çok kişiye hizmet sunmuş olan firmamız neredeyse Avrupa’nın her bölgesinde nakliye faaliyetleri yürütmekte.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde uluslararası evden eve taşıma işlemleri için gerekli olan tüm sürece hakimiz. Bu sayede başta gümrükleme işlemleri gibi müşterilerimiz ihtiyaç duyacağı tüm sigorta ve izin işlemlerini müşterilerimiz adına gerçekleştirmekteyiz.

Hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sunan firmamızla Fransa’da yaşama başlamanız sandığınızdan çok daha kolay. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek faaliyetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’den Avrupa’ya Taşımacılık Faaliyetleri

Türkiye’den Avrupa’ya taşımacılık faaliyetleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk şirketlerden bir tanesi olma özelliği taşıyoruz. Eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösteren firmamız taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir aksaklığa karşı önlem almak için nakliyat işlemleri öncesinde eşya sigortası düzenlemektedir.

Düzenlenen eşya sigortası sayesinde taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir problem sonucunda zarar gören eşyalarınızın telafisini sizleri mağdur etmeden gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlere gerekli teminatı sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

İstanbul'dan Fransa'ya ev taşıma
İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma

Öncelik sıralamasında her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ilk sıraya koyan firmamız bu sayede siz müşterilerimiz sorunsuz bir taşınma süreci geçirmesini de sağlamaktadır. Kaliteli hizmet politikasından asla taviz vermeyen firmamız İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma süreçlerinizi kusursuz bir şekilde sürdürmektedir.

Hassas Paketleme ve Kolileme Hizmetleri

Yurtdışına taşınma süreçleri standart taşınma süreçlerine oranla daha uzun sürebiliyor. Bu durum eşyaların korunmasını daha elzem hale getirmekte. Bu nedenle uzun süre boyunca koli içinde kalacak eşyaların koruyucu önlemler alınarak paketlenmesinin yapılması gerekmektedir.

Firmamız bu bağlamda hassas paketleme ve kolileme hizmetleri sunmaktadır. Taşıması gerçekleştirilecek her bir eşya uygun şekilde kategorilere ayrılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan hassas eşyalar gerekli önlemler alınarak paketlemesi yapılır.

Diğer bir yandan buzdolabı, çamaşır makinası ya da bulaşık makinası gibi ürünlerin paketlemesi yapılırken de oldukça titiz ve hassas bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için alanının en iyilerinden oluşan personellerimiz profesyonel bir çalışma sergilemektedir.

İstanbul’dan Fransa’ya Taşımacılık Hizmetleri

   İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma faaliyetlerimize ek olarak çeşitli nakliyecilik faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Bu faaliyetlerimiz arasında ofis taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı, mobilya taşımacılığı ve kargo taşımacılığı gibi hizmetler bulunmaktadır.

Bilhassa ofis ve zati eşya taşımacılığı konusunda tecrübeli olan firmamız aradığınız kaliteli ve özenli hizmeti sizlere sunmaktadır. İstanbul’daki herhangi bir konumdan Fransa’da dilediğiniz konuma eşyalarınızın ya da kargolarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz hizmetle ilgili olarak firmamızla iletişime geçmek. Firmamız sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda gerekli tüm işlemleri hızlı ve profesyonel bir şekilde yerine getirecektir.

İstanbul’dan Fransa’ya Ev Taşıma Ücretleri

İstanbul'dan Fransa'ya ev taşıma
İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma

   İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma ücretleri konusunda en ekonomik çözümleri sizlere sunmaktayız. Taşınma sürecinde bütçenizi yormayacak ücretlendirmelerle kaliteli ve kusursuz hizmete en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktayız.

İndirimli ücretlerimize ek olarak kredi kartına taksit seçenekleriyle sizlere ekstra avantajlar da sunuyoruz. Ücretlendirme politikamızı belirlerken dikkate aldığımız belirli noktalar bulunmaktadır. Bunların başında taşınacak eşyaların boyut ve ağırlıkları gelmektedir. Öte yandan taşıma işlemlerinin gerçekleştirileceği evin boyutları da fiyatlara etki eden diğer unsurlar arasında yer almaktadır.

Genel anlamda ücretlendirme politikamız ise aşağıda verildiği gibi.

İstanbul’dan Fransa’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma50 – 70 €
Parça Eşya110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya 700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya4.200 – 6.000 €

 

Tabloda verilen fiyatlar bilgilendirme amaçlı sunulan ortalama fiyatlardır. Daha detaylı ve net bilgi almak için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma hizmetlerine neler dahil?

İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma hizmetlerine paketleme, kolileme, sigorta ve gümrükleme gibi işlemler dahildir. Paketleme işlemleri için gerekli olan koli ve ambalaj temini firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Öte yandan gümrükleme için gerekli izin belgeleri de bizim tarafımızdan alınmaktadır.

Eşya sigortası ne işe yarıyor?

Eşya sigortası nakliyat işlemi esnasında gerçekleşebilecek olası kazalar sonucunda hasara uğrayan eşyalarınızı koruma altına almak için gereklidir. Olası bir kaza durumunda hasara uğrayan eşyalarınızın maddi karşılığı sigorta sayesinde tarafınıza teslim edilir. Böylece eşyalarınız teminat altına alınmış olur.

İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma işlemleri kaç gün sürmektedir?

İstanbul’dan Fransa’ya ev taşıma işlemleri gümrükleme için gerekli izin süreçlerine ve taşınacak olan lokasyonun uzaklığına bağlıdır. Ancak firmamız olabilecek en kısa sürede taşınma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşınma süresi sürecin işleyişine göre değişiklik gösterebilir.

 

 

 

Düşüncelerini paylaş