İstanbul’dan Belçika’ya Ev Taşıma

   İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma konusunda kaliteli ve profesyonel destek alabileceğiniz lojistik firmamız taşımacılık sektöründe önemli bir konumda. Uluslararası lojistik işlemleri için gerekli olan yasal sertifikalara sahip olan firmamız kurumsal ve alanında tanınmış bir şirket. Bu bağlamda müşterilerine güven sağlayan şirketimiz uzun yıllardır sektörde aktif rol oynamakta.

Sektördeki yerinin sağlamlığını ise müşterilerine sağladığı kaliteli hizmetlere borçlu olan firmamız müşteri memnuniyetini öncelikli hedeflerinden asla taviz vermiyor. Bu anlamda müşterilerine bilhassa eşyalarının güvenliğini sağlamak konusunda güven veriyor.

İstanbul'dan Belçika'ya ev taşıma
İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma

Eşya sigortası sayesinde olası mağduriyetleri engelleyen şirketimiz aynı zamanda sınır kapısından geçişlerde yasalarca zorunlu kılınan çeşitli izinleri de müşterileri adına almaktadır. Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamızla iletişime geçerek siz de lojistik faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’dan Belçika’ya Ev Taşıma Şirketi

   İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma şirketi olarak kurulduğumuz günden bu yana birçok müşterimize hizmet sağladık. Firmamız müşterilerine sunduğu hizmetlerde taşınacak eşyaların güvenliğini sağlamak hususunda oldukça hassas bir tavır benimsemektedir.

Eşya güvenliğini sağlamak amaçlı nakliye süreci boyunca geçerli olan eşya sigortasını düzenlemektedir. Sigorta işlemleri sayesinde nakliyat esnasında yaşanabilecek aksaklıklar sonrasında eşyalarda meydana gelebilecek hasarların sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Müşterisini asla mağdur etmeyen firmamız süreç için gerekli olan özveri ve titizliği uygun şekilde sunmaktadır. Özellikle mutfak eşyaları gibi hassas materyallerden üretilen eşyaların taşınması konusunda ekstra özen göstermekteyiz.

Modern Lojistik Faaliyetleri

Lojistik faaliyetleri geçmiş dönemlerle kıyaslandığında günümüzde çok daha gelişmiş ve modern tekniklerle gerçekleştirilmekte. Firmamız günün gerekliliklerinin farkında olarak modern lojistik faaliyetleri açısından gerekli olan tüm şartlara sahip.

İstanbul'dan Belçika'ya ev taşıma
İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma

Bilhassa İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma gibi hizmetler söz konusu olduğunda taşımacılık hizmetlerinde modern ve yeni teknoloji ekipmanların kullanılması daha elzem hale geliyor. Özellikle İstanbul’da bulunan çok katlı binalardaki eşyaların nakliyesi için vinç veya asansör gibi teçhizatlar gerekiyor.

Firmamız taşınma işlemleriniz için gerekli olan tüm donanıma sahip. Modern ve teknolojik ekipmanlarıyla taşınma işlemlerinizi daha hızlı ve güvenli bir hale getirmekteyiz. Öte yandan olası kazaları engellemek için mevcut ekipmanlarımızın bakımlarını periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul’dan Belçika’ya Güvenli Ev Taşıma Faaliyetleri

İstanbul’dan Belçika’ya güvenli ev taşıma faaliyetleri söz konusu olduğumuz şirketimiz lojistik alanında çalışan firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Eşya güvenliği konusunda oldukça disiplinli bir politikaya sahip olmamız neticesiyle siz müşterilerimize eşya güvenliğiniz açısından gerekli teminatları sağlamaktayız.

Öte yandan şirketimizin bünyesinde yer alan personellerimiz de bu konuda gereken hassasiyeti ve özenli çalışmayı göstermektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi safhasında kırılmalarını ve hasar görmelerini önleyecek şekilde paketleme süreçlerini gerçekleştirmektedirler.

İstanbul'dan Belçika'ya ev taşıma
İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma

Diğer bir yandan nakliyat işlemlerine hazır hale getirilen eşyaların nakliye araçlarına düzenli ve uygun şekilde yerleştirilmesine özen göstermektedirler. Ambalajlanan ya da kartonlanan eşyalarınız araçlara yüklenirken kesinlikle sıkışmış bir biçimde yerleştirilmez. Kolilenen eşyalarınız herhangi bir şekilde zarara uğramayacak şekilde tırlara yüklenmesi gerçekleştirilir.

Lojistik Faaliyetlerinin Güvenilir Adresi

Lojistik faaliyetlerinin güvenilir adresi olan firmamız sahip olduğu yetki belgesi sayesinde Avrupa’nın her konumuna nakliyat yapabilmektedir. Yalnızca İstanbul ve Belçika arasında taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirmekle sınırlı kalmamaktayız. Şirketimizi her şehir ve bölgede temsilcilikleri bulunmaktadır.

Öte yandan Avrupa’da bulunan başta Almanya, Fransa ve İngiltere gibi önemli ülkelere nakliyat işlemleri gerçekleştirmek için gerekli izinlere sahibiz. Taşımacılık süreçlerinin en önemli safhasını oluşturan gümrükleme işlemlerini sizler adına sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sektöre ve ülkelere oldukça hâkim olan firmamız ilk kez yaşayacağınız yurtdışına taşınma tecrübenizde tüm imkanlarıyla sizlere aradığınız desteği sunmakta. Sizler de yurtdışına taşınma işlemlerinizi hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız temsilciliklerimizle iletişime geçerek ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’dan Belçika’ya Ev Taşıma Ücretleri

   İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma ücretleri konusu evini yurtdışına taşımak isteyen kişilerin en çok merak ettiği noktalar arasında yer alıyor. Özellikle yurtdışına taşınmanın masraflı olması pek çok kişiyi ödeyeceği ücretler konusunda tedirgin etmekte.

Fakat firmamız bu süreçte sizleri sıkmayacak ekonomik ve indirimli fiyat politikalarıyla taşımacılık hizmetlerinden en uygun koşullarda yararlanmanızı sağlıyor. Oldukça avantajlı Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları sunan şirketimiz piyasa koşulları göz önüne alındığında kaliteli hizmeti müşterilerin bütçesine uygun şekilde sunan firmalar arasında yer almakta.

Yurtdışına taşınma serüveninizde hem bütçenizi yormayacak hem de sizlere profesyonel destek sağlayacak bir şirket arayışındaysanız hemen şirketimizin destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’dan Belçika’ya Nakliyat Faaliyetleri

   İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma faaliyetlerimiz sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesi. Buna ek olarak çok sayıda taşımacılık faaliyetlerini de müşterilerimize aynı özveri ve profesyonellik çerçevesinde sunmaktayız.

Belçika’da yaşam şartlarını mutlaka inceleyin. İstanbul’dan Belçika’ya lojistik faaliyetleri arasında kargo taşıma, zati eşya taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi çok sayıda hizmet çeşidimiz bulunmaktadır. Uluslararası lojistik faaliyetleri konusunda geniş hizmet alanına sahip olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz her konuda gereken desteği vermektedir.

İstanbul'dan Belçika'ya ev taşıma
İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma

Sunduğumuz hizmetler yalnızca nakliyat faaliyetleriyle sınırlı kalmamaktadır. Ek olarak süreç içinde ihtiyaç duyacağınız yasal destekleri de sizlere sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul’dan Belçika’ya ev taşımak için neler yapılmalıdır?

İstanbul’dan Belçika’ya ev taşıma için yapmanız gereken tek şey firmamızla doğrudan irtibat sağlamaktadır. Taşınma işlemleriniz için gerekli olan tüm detayları sizin adınıza hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tek yapmanız gereken bizi arayıp taleplerinizi tarafımıza iletmeniz.

Yurtdışına eşya taşımak için hangi izinlerin alınması gerekiyor?

Yurtdışına taşınırken beraberinizde ev eşyalarınızı da götürebilmeniz için gümrük kontrollerinden geçmeniz gerekmektedir. Gümrükten sorunsuz geçmek için gümrükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Firmamız sizin adınıza tüm gümrükleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul’dan Belçika’ya taşınma işlemleri için sigortalama işlemi yapıyor musunuz?

Elbette! Eşya güvenliğinizin teminatını sağlamak için ilk olarak sigorta belgelerini düzenlemekteyiz. Böylece olası sorunlarda eşyalarınızın güvenliği firmamızın sorumluluğu altına alınmış olur.

Düşüncelerini paylaş