Hayat şartları her geçen gün önümüze yeni ihtiyaçlar çıkarmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda bunların karşılanması üzere dünya çapında yeni sektörler meydana gelmektedir. Bunlardan birisi de uluslararası nakliyat sektörüdür. Yurt içi olduğu gibi ülkeler arası nakliyat sistemi de mevcuttur. Bunların bir örneği de Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderimidir. Dışarıdan bakıldığı zaman uluslararası eşya taşımak, ev taşımak gibi işlemler zorlu süreçler olarak görünse de, biz firma olarak bu zorlu süreci sizler için kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları kendi içinde değişkenlik gösterir.

Türkiye birçok konuda olduğu gibi, mobilya sektöründe de büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Bu ilerlemeler yalnız yurt içinde değil, yurt dışında da ilgi çekmektedir. Belçika halkı ve orada yaşamakta olan Türk halkı tarafından ilgi çekmiştir. Belçika veya resmi adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Bu ülkeni nüfusu yaklaşık olarak 11,4 milyondur. Bu nüfusun içerisinde de son yıllardaki verilere göre 200 bin Türk vatandaşı bulunmaktadır.  

Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları Türkiye üzerinden satın almış olduğunuz yatak odası takımı, yemek odası takımı, çocuk odası takımı, beyaz eşyalar gibi ürünleri Türkiye üzerinden Belçika’ya gönderim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Almanya’dan sonra ülkemizde en çok göç alan ülkelerden biri olan Belçika, ülkemizden çok fazla göç almıştır. Belçika’da mobilya fiyatları diğer Avrupa ülkelerine nazaran fazla olduğu için orada yaşayan Türkler, mobilya tercihlerini Türkiye’den yapmaktadırlar. Aynı zamanda Euro’nun Türkiye’deki karşılığı fazla olduğundan, bu seçenek daha mantıklı olmaktadır.

Bu nedenle Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderimi çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirirken eşyaların güvenliğini sağlıyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.  Türkiye’den Belçika’nın tüm şehirlerine; Bürüksel, Limburg, Anvers, Gand, Genk, Delft, Liège ve Charleroi gibi şehirlere sorunsuz teslimat sağlıyoruz.  

Sorunsuz Teslimat ve Güvence 

Nakliye konusunda firmamızı tercih etmeniz durumunda Belçika’ya prosedürlere uygun olmak üzere, tüm güvenlik önlemleriyle beraber sorunsuz teslimatınızı sağlamak üzere çalışmalara başlarız. Ürünlerin özenle paketlenmesi, taşıma araçlarına büyük dikkatle yerleştirilmesi ve yol boyunca güvenliğinin sağlanması gerekmektedir. Firma olarak, tüm mobilyalarınızı sigorta kapsamında, kalite standartlarına uygun olacak şekilde, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın iş birliğiyle beraber sorunsuz teslimatını sağlarız.  

Yurtdışına eşya taşıyacağınız zaman, internet üzerinden net fiyatları görüntüleyemeyebilir, detaylı bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Çünkü yurt dışı nakliyatı oldukça kapsamlı bir iştir. Bunun sebeplerinden yalnızca biri, eşyanın alındığı yerden bırakıldığı yere kadar ödenen otoban, gümrük ücretleridir. Sizlere sunmuş olduğumuz Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları hizmetini sağlarken uygun fiyatlı hizmet sunumunu garanti ediyoruz. 

Ürünlerinizi Türkiye’den sipariş vererek cazip fiyatlı, güvenli ve sigortalı teslimat, kaliteli hizmet standartlarına uygun bir şekilde sorunsuz kapınızda teslim alabilirsiniz. Bir evin ihtiyacı olan tüm eşyalara internet üzerinden erişerek Türkiye’den sahip olabilirsiniz. Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları özelindeböylelikle daha ucuz, hızlı, özenli ve güvenli şekilde satın almış olduğunuz eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. 

Belçika’da Mobilya Tercihleri 

Küresel olarak mobilya tercihlerinde Belçika tarzı mobilyalara rağbet görmektedir. Eski ile yeni tarzın birleştiği bu model küresel çapta insanların mobilya tarzını oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra Belçika halkı veya orada yaşamakta olan Türk vatandaşlarımızın tercihi Türk tarzına uygun mobilyalar olabiliyor. Farklı kültürlerin tarzlarının buluştuğu bir dizayn elde etmek ise sizlerin elindedir. Biz firma olarak, sizin bu isteklerinizi yerine getirmek üzere Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderimini sağlıyoruz.   

Belçika’ya Mobilya Gönderme Fiyatları 

Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları açısından sorunsuz ve sigortalı teslimat, sonsuz güvence ve kaliteli hizmet sunmak üzere beraber çalıştığımız alanında uzman kadromuz ile Belçika’ya mobilya gönderiminizi sağlamak için şevkle çalışıyoruz. Belçika’ya mobilya gönderimi fiyatları, eşyaların boyutu, ağırlığı, metrekare olarak ölçümü, yaşadığınız şehrin uzaklığı ve gümrük masrafları ile birlikte bütçe dostu olarak hesaplanır. Müşteri memnuniyetine sunulur. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine öncelik verilir. 

Ürün Teslimatı 

Mobilyalarınızın teslimatı en güvenli şekilde gerçekleştirilir. Özenle paketlenmiş eşyalarınız güvenle kapınıza kadar ulaştırılır. Kapıda hizmet, asansörlü taşıma, sigortalı taşımacılık ve özel korunaklı sistemlerimiz ile birlikte evinize kadar sağlanır. Evinizi tamamen dönüştürmek, ufak yenilikler yapmak veya yeni bir tarz yaratmak istiyorken, aynı zamanda eşyaların güvenliği, bütçenizin durumu gibi sorunlar da aklınıza takılıyorsa, firma olarak sorunlarınızı kusursuz biçimde çözmek üzere sizin için çalışıyoruz.  Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları merak edilen ve araştırılan bir konudur.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderimi Esnasında Gerekli Belgeler 

Bir firmadan aldığınız ürünleri Belçika’ya teslim almak istiyorsanız, ilk olarak ihracat beyannamesi düzenlenmesi gerekir. Beyanname, eşyalarınız gümrüklenirken mühürlenir ve bu mühür Belçika’ya gidene kadar açılmaz. Bu mührün açılması için Türkiye’deki beyanın kapatılması gerekir. Bu gibi gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesi için de bir miktar ücret ödenmesi gerekir. Elbette ülkeler arasında gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde belirli prosedürlere uyulması gerekir. Bu aşamada birkaç belgeye ihtiyaç duyarız. Bunlar şu şekilde sıralanabilir: 

  • Eşya Listesi 
  • Konsolosluktan Alınmış İkametgâh Adresi 
  • Pasaport Fotokopisi 
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi 
  • Belçika’da Yaşıyor Olduğunuza Dair Kanıtlayıcı Belgeler 
  • Gümrükleme için Gerekli Vekâletname 

Mobilya Taşımasında Gerekli Prosedürler 

Mobilyaların güvenle ulaştırılması dikkat ve tecrübe gerektirir. Bu kapsamda iş planlaması önemli bir yer tutar. Firmamız iş alımından teslimat sonuna kadar bütün süreci özenle planlar. Eşyaların hasar görmemesi sevkiyat sürecinde önemlidir. Yurtiçi ve yurtdışı taşıma dikkat gerektiren unsurlardandır. Yurt dışına gönderim sağlarken çok daha deneyim ve birikim gerektiren bir unsurdur. Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları dışında bu kapsamda firmaların taşıma sürecinde büyük bir özen ve özveri göstermesi gerekir.

Sıkı ekip çalışması ve gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi bu sektör için büyük önem arz etmektedir. Firmamız yurt dışı gönderilerinizi yasal çerçevede uygun taşıma sürecini güvenle sağlamaktadır. Eşyaların özenle paketlenmesi, dikkatli taşınması ve yükleme esnasında büyük özen gösterilmesi gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu kapsamda alanında uzman kadrosuyla sıkı bir çalışma gerçekleştirmektedir.  

Teslimat Hakkında Aklınıza Takılan Sorular 

Belçika’ya mobilya teslimatı hakkında sormak istediğiniz tüm soruları satış temsilcilerimiz ile görüşerek cevaplarını alabilirsiniz. Özellikle Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları vesatın almış olduğunuz ürünlerin boyutu, ağrılığı, yaşadığınız şehre mesafe uzaklığı gibi faktörlere göre nakliye bedeli değişmektedir. Gönderimle alakalı tüm sorularınız için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Taşımacılık Süreci 

Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak üzere, aynı zamanda hızlı gönderiminin sağlanması için 3 farklı nakliyat seçeneğimiz bulunur. Bunlar havayolu, karayolu ve denizyolu olmak üzere sıralanabilir. Eşyalarınızın taşımacılık süreci özenle gerçekleştirilir.  

Gönderim Süresi 

Belçika’ya mobilya gönderim fiyatları dışında Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderimi hava koşulları gibi dış etkenler ile birlikte yaklaşık 10 gün sürer. Bu süreçte eşyalarınız yüksek güvenlik sistemimizle güven altındadır.  

Düşüncelerini paylaş