İSTANBUL’DAN ALMANYA’YA EV TAŞIMA

   İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği tarafınıza profesyonel kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle sunuyoruz. Uluslararası nakliyat hizmetlerinde oldukça tecrübeli olan firmamız sigorta sözleşmesi garantisi sağladığı hizmetleriyle nakliyat işlemlerinizi oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Neredeyse Avrupa’nın her bölgesinde nakliye hizmetleri sunmuş olan firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yer aldığı sektörde öncü konumunda.

İstanbul'dan Almanya'ya ev taşıma
İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma

Müşteri isteklerini, memnuniyetini ve eşya güvenliğini ön planda tutan hizmet anlayışımızla sayısız nakliyat işlemini sorunsuz ve oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirdik. Siz de eşyalarınıza en az sizin kadar hassasiyet gösterilmesini ve oldukça kolay bir şekilde yurtdışına taşınma işlemlerinizin gerçekleştirilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’dan Almanya’ya Ev Taşıma Hizmetleri

   İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetleri konusunda alanında uzman olan firmamız profesyonel personel kadrosuyla nakliyat işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınızın zarar görmesini önlemek için uygun şekilde paketleme yapılmaktadır. Paketleme işlemleri gerçekleştirilirken bilhassa kırılma ya da çizilme gibi hasarların meydana gelebileceği eşyalar büyük bir hassasiyetle kolilere yerleştirilmektedir. Yalnızca paketleme esnasında değil, aynı zamanda paketlenen eşyalar nakliye araçlarına yerleştirilirken de benzer şekilde büyük ihtimam gösterilmektedir. Eşyalarınız özenli ve güvenli bir şekilde paketlenerek araçlara yüklenir ve Almanya’da dilediğiniz lokasyona sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Uluslararası Nakliyat İşlemleri İçin Gerekli İzinler

   İstanbul’dan Almanya’ya mobilya nakliyatı hizmetlerine eğitim ve iş gibi sebeplere yurtdışına taşınması gereken kişilerin ihtiyacı olabilmekte. Bu tarz durumlarda bireyler kendi ülke değişiklikleri için vize ve pasaport gibi işlemlerle uzun süre vakit kaybetmekte. Bunun yanı sıra eşya taşıma işlemleri için de gümrük ve konsolosluklardan çeşitli izinlerin alınması gerekebiliyor. Firmamız ekstra olarak bu izin işlemleriyle de vakit kaybetmeyin diye sizin adınıza gerekli olan tüm izin ve taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor. Eşyalarınız sorunsuz ve güvenli bir şekilde gümrüklerden geçerek yurtdışında istediğiniz konuma ulaştırılıyor. Uluslararası nakliyat işlemleri için gerekli izinler firmamız tarafından kolayca ve usullere uygun şekilde alınmakta ve eşyalarınız gümrük kapısından sorunsuz bir şekilde geçirilmektedir.

İstanbul’dan Almanya’ya Güvenli Eşya Taşıma

İstanbul'dan Almanya'ya ev taşıma
İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma

   İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma işlemlerinde müşterilerin en fazla tereddüt yaşadığı konuların başında eşyaların güvenliği geliyor. Özellikle mobilya ya da kırılacak tarzda ev eşyaları söz konusu olduğunda bu tereddütler daha fazla artıyor. Firmamız İstanbul’dan Almanya’ya güvenli eşya taşıma konusunda siz müşterilerine sonsuz garanti veriyor. Uygun ambalajlama işlemleri yapılarak kolilere yerleştirilen eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli olan tüm koruyucu önlemler alınıyor. Bilhassa kırılma olasılığı yüksek olan cam ya da porselen gibi eşyalarınız söz konusu olduğunda gerekli ehemmiyet gösterilerek eşyaların paketlemesi ürün tipine uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Ek olarak paketlenen eşyalar araç içerisine yerleştirilirken de hassas taşınması gereken eşyalar buna uygun şekilde araç içine yerleştiriliyor.

İstanbul’dan Almanya’ya Mobilya ve Beyaz Eşya Taşımacılığı

   İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerinde önem arz eden durumlardan bir diğeri ise mobilya ve beyaz eşyaların taşınma işlemleri. Özellikle mobilyalar kumaş ve ahşap parçalar içerdiği için paketleme, taşıma ve yerleştirme esnasında ekstra hassasiyet gösterilmesi gereken eşyalar arasında yer almakta. Şirketimiz mobilyalarınızın uluslararası nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken bu duruma azami özen göstermektedir. Öte yandan beyaz eşyaların taşınması da elzem olan noktalar arasında yer almaktadır. Beyaz eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için paketleme işlemleri ürün standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul’dan Almanya’ya mobilya ve beyaz eşya taşımacılığı konusunda son derece profesyonel çalışmalar gerçekleştiren firmamız eşyalarınızın korunacağını sizlere garanti etmektedir.

İstanbul’dan Almanya’ya Ofis Taşıma Hizmetleri

İstanbul'dan Almanya'ya ev taşıma
İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma

   İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerimize ek olarak ofis taşıma hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da bulunan ofisinizi uygun koşullarda ve son derece güvenli bir şekilde Almanya’ya nakliye etmekteyiz. Ev taşıma hizmetlerimizle benzer şekilde ofis taşıma işlemlerinizde de mobilya ve eşyalarınızın son derece güvenli ve sorunsuz bir şekilde dilediğiniz konuma ulaştırılmasını sağlamaktayız. İstanbul’dan Almanya’ya ofis taşıma hizmetleri konusunda ihtiyaç duyacağınız her noktada sizlere profesyonel ekibimizle destek sağlamaktayız. Ofis taşıma işlemlerinin yanı sıra yerleştirme ve montaj safhalarında da alanında uzman personelimiz tüm isteklerinizi kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

İstanbul’dan Almanya’ya Ev Taşıma Fiyatları

   İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma fiyatları müşteriler tarafından sıklıkla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Nakliyat hizmetlerinin ücretlendirmeleri taşınacak eşyaların boyutuna ve ağırlığına göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra nakliyesi gerçekleştirilecek eşyaların özelliklerine ya da nakliyatın yapılacağı eve göre de fiyatlar değişmektedir. Genel olarak fiyatlandırmalar aşağıda verilen tablodaki gibidir.

İstanbul’dan Almanya’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma50 – 70 €
Parça Eşya110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya 700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya4.200 – 6.000 €
4+1 ve Üzeri Eşya6.200 – 7.500 €

 

Tabloda verilen fiyatlar ortalama ücretlendirmelerdir. Fiyatlar hakkında daha net bilgi ya da teklif almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul’dan Almanya’ya Ev Taşıma Hizmetleri Nedir?

İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetleri uluslararası nakliyat işlemlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerdir. Alanında uzman kadromuzla nakliyat işlemlerinizi sorunsuz, güvenli ve belirtilen sürelerde gerçekleştirmekteyiz.

Firmanız Hangi Nakliyat Hizmetlerini Sunuyor?

Firmamız ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma, kargo taşıma, zati eşya taşımacılığı, mobilya taşıma ve koli taşımacılığı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok hizmeti tarafınıza sağlamaktadır.

İstanbul’dan Almanya’ya Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenir?

İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerinin ücretleri belirlenirken eşya boyutu ve ağırlığı dikkate alınır. Firmamız uluslararası nakliyat firmaları arasında müşterilerine en uygun fiyat aralıklarından yardımcı olan firmalar arasında yer almaktadır.

Düşüncelerini paylaş