İstanbul’dan Almanya’ya Mobilya Nakliyatı

   İstanbul’dan Almanya’ya mobilya nakliyatı konusunda tecrübeli olan firmamız uluslararası taşımacılık sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Uzun yıllardır Avrupa’nın çeşitli noktalarına eşya ve kargo teslimatları gerçekleştiren firmamız tecrübesini müşterileriyle paylaşarak taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamakta.

Bu anlamda piyasada yer alan birçok firmadan daha hızlı ve profesyonel hizmet sunan firmamız günümüze varana kadar sayısız müşterinin memnuniyetini sağladı. Bilhassa eşyaların herhangi bir hasara uğramadan taşınması konusunda oldukça titiz davranmaktayız.

istanbul'dan almanya'ya mobilya nakliyatı
istanbul’dan almanya’ya mobilya nakliyatı

Uluslararası evden eve taşıma faaliyetleri için yasal zorunluluk olan C3 yetki belgesine de sahip olmamız nedeniyle sigortalı şirketler arasında yer almaktayız. Hizmetlerimiz süresince hem yasal gereklilikleri yerine getirmekte hem de müşterilerimize sorunsuz taşınma hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul’dan Almanya’ya Mobilya Nakliyatı Firması

İstanbul’dan Almanya’ya nakliyat firması olarak yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübemizi müşterilerimizle paylaşmaktayız. Uluslararası mobilya taşımacılığının tüm gerekliliklerini yerine getiren firmamız süreç boyunca müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır.

Bu bağlamda ilk olarak nakliyat işlemleri öncesinde mobilya sigortası düzenlemekteyiz. Düzenlenen sigorta sayesinde mobilyalarınızı teminat altına almaktayız. Müşterilerine güven verme ve memnuniyetlerini sağlama odaklı çalışma anlayışımızla aradığınız hizmeti vermekteyiz.

Mobilyalarınız için düzenlenen sigorta sayesinde mobilyaların alabileceği herhangi bir hasar durumu şirketimizin sorumluluğundadır. Böylece taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir aksaklık durumunda mağduriyet yaşamanızı önlemekteyiz.

İstanbul’dan Almanya’ya Taşınma İçin Gümrük İzinleri

İstanbul’dan Almanya’ya taşınma için gümrük izinleri oldukça önem arz eden bir konu. Gümrük izinleri doğru şekilde sağlanmadığı takdirde sınır kapısından geçişlerde sorun yaşanabilmektedir. Bu durum taşınma sürecinin de uzamasına neden olmakta.

   İstanbul’dan Almanya’ya mobilya nakliyatı için gerekli olan gümrük izinlerinin tamamını firmamız müşterilerinin adına almaktadır. Böylelikle nakliyat işleminin yasal gerekliliklere uygun şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Öte yandan sınır kapılarından geçişlerde yaşanabilecek herhangi evrak ve izin sorunun da önüne geçilmiş olur. Bu sayede sınır kapılarından geçişlerde vakit kaybı yaşamadan kolayca geçiş sağlanmaktadır.

istanbul'dan almanya'ya mobilya nakliyatı
istanbul’dan almanya’ya mobilya nakliyatı

Gümrükleme izinlerinin uygun şekilde gerçekleştirilmesi nakliyat sürecini hızlandıran en önemli konuların başında gelmektedir. Bu konuda uzun yıllardır lojistik sektörü için de yer alan firmamız gerekli izinleri sizin adınıza almakta ve sürecin en hızlı şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Mobilya Paketleme Hizmetleri

Mobilyalar bir evin en önemli kısmını oluşturmaktadır. Bu nedenle taşınma işlemleri esnasında en fazla dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Mobilya paketleme hizmetleri uygun şekilde gerçekleştirilmediği takdirde eşyalarda kalıcı hasara neden olabilir.

Firmamız bu tip durumların önüne geçmek için mobilya paketleme süreçlerine azami özen göstermektedir. Mobilyaların paketlemesinde kullanılacak olan ambalajlar tek seferlik kullanılmaktadır. Bu sayede bilhassa kumaş gibi mobilya parçalarında herhangi bir hasar oluşması engellenmektedir.

Paketleme hizmetlerinin tamamı personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İşlem için gerekli olan koli ya da ambalaj gibi paketleme ürünleri firmamız tarafından temin edilmektedir. Böylelikle müşterilerin paketleme süreçleriyle vakit kaybetmesini de engellemekteyiz.

Yurtdışına Kaliteli Nakliyat Hizmetleri

   İstanbul’dan Almanya’ya mobilya taşıma hizmetlerini gerçekleştirirken nakliyat için kullanılacak araçları büyük bir özenle seçmekteyiz. Araç seçimini gerçekleştirirken taşınacak eşyaların kapladığı alanı ve ağırlıklarını ön plana almaktayız.

Bilhassa geniş alan kaplayan mobilyalar için buna uygun şekilde araç seçimi yapmaktayız. Geniş araç seçimi yapmamızdaki amaç mobilyalarınızı üst üste yığmadan güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirebilmektir.

Öte yandan nakliyat işlemleri için kullanılan araç ve ekipmanların bakımını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Nakliye süreci esnasında araçlarda meydana gelebilecek herhangi bir aksaklığı engellemek açısından periyodik bakım sürecinin öneminin farkında olarak güvenlik açısından elzem olan tüm gereklilikleri yerine getirmekteyiz.

İstanbul’dan Almanya’ya Mobilya Taşıma Ücretleri

istanbul'dan almanya'ya mobilya nakliyatı
istanbul’dan almanya’ya mobilya nakliyatı

   İstanbul’dan Almanya’ya mobilya taşıma ücretleri nakliyesi gerçekleştirilecek mobilyaların ağırlık ve boyut durumuna göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra mobilyaların yerleştirileceği ev de fiyatlandırmalara etki etmektedir.

Firmamız piyasa koşullarıyla karşılaştırıldığında nakliye ücretleri konusunda oldukça ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Sunduğu indirimli fiyatlara ek olarak kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerine taksit kolaylığı da sağlamaktadır.

Fiyatlandırma politikasını belirlerken müşterilerimizin cebini düşünen tasarruflu fiyatlar sunmaktayız. Profesyonel ve kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmayı hedefleyen firmamızla iletişime geçerek avantajlı seçeneklerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

İstanbul’dan Almanya’ya Mobilya nakliyatı ücretleri hakkında genel bilgilendirme aşağıdaki tabloda verildiği şekildedir. Daha net fiyat teklifi için şirketimizden ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz.

 

İstanbul’dan Almanya’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma50 – 70 €
Parça Eşya110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya 700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya4.200 – 6.000 €

 

Uluslararası Mobilya Taşıma Şirketi

Uluslararası mobilya taşıma şirketi olarak ihtiyaçlarınıza ve problemlerinize yönelik en akılcı çözümleri sizlere sunmaktayız. Alanında en iyilerin bir araya getirildiği personel kadromuzla nakliyat süreçlerinin hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

istanbul'dan almanya'ya mobilya nakliyatı
istanbul’dan almanya’ya mobilya nakliyatı

C3 sertifikalı olan şirketimiz yasal anlamda tüm yükümlülüklerini yerine getirmektedir. Kurumsal kimliği sayesinde müşterilerine güvence sunan firmamız Avrupa’nın dilediğiniz bölgesine nakliye hizmetleri gerçekleştiriyor.

Bakımlı araçlarımız, nakliye işlemleri için gerekli olan ekipmanlarımız, uzman nakliye ekibimiz ve gerekli olan tüm gümrükleme işlemlerini gerçekleştiren personellerimizle taşınma sürecinizi kolay ve konforlu hale getirmeyi garanti ediyoruz.

Değerli müşterilerimizin yurtdışında yeni başlayacakları hayata en sorunsuz şekilde ulaşmaları için elimizden gelen bütün desteği sunmaktayız. Sizlerde profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası nakliyat işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Uluslararası nakliyat işlemlerinin tamamı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Süreç içerisinde gerekli olan tüm sigortalama ve izin işlemlerini firmamız yasal yükümlülüklere uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

C3 yetki belgesi nedir?

C3 yetki belgesi uluslararası nakliyat ve taşıma işlemleri gerçekleştiren kurum, kuruluş ya da tüzel kişilere verilen sertifikadır. Bu sertifika ülkemizden yurtdışına nakliye hizmetleri verecek olan şirketlerin yasal anlamda sahip olması zorunlu olan belgeler arasında yer alır. Şirketimiz C3 yetki belgesine sahip onaylı bir şirkettir.

Nakliyat hizmetlerine neler dahildir?

Nakliyat hizmetlerine eşya sigortası, gümrükleme izinleri, paketleme, kolileme ve montajlama gibi müşterilerin taşınma sürecinde ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler dahildir. Şirketimiz sunduğu hizmet paketiyle tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

Düşüncelerini paylaş