Yurtdışına Taşınmak için Gerekenler

Yurtdışına taşınmak için gerekenler Avrupa ülkelerine taşınmak isteyen bireyler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Yurtdışına yerleşmek için ilk olarak konsolosluklardan gerekli izinlerin alınması, vize ve pasaport süreçlerinin doğru şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Tüm bunları tamamladıktan sonra yapılması gereken tek şey nakliyat faaliyetlerini gerçekleştirecek kurumsal ve onaylı bir şirketten hizmet almaktır.

Şirketimiz bu bağlamda sizlere aradığınız desteği sunabilecek tecrübe ve beceriye sahiptir. Kurumsal kimliği ve yasal anlamda sahip olduğu C3 yetki belgesi sayesinde yurtdışı taşımacılık faaliyetleri açısından müşterilerine gereken güveni sağlamaktadır. Ek olarak sahip olduğu tecrübesiyle sunduğu bu güveni pekiştirmektedir.

Yurtdışına kalıcı olarak taşınmak isteyen kişilerin ev eşyalarının hasarsız bir şekilde istenilen konuma ulaştırılması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Bu önlemlerden bir tanesi de sigortalama işlemidir. Yurtdışına taşınmak için gerekenler; götürülecek olan eşyalar için kesinlikle sigorta belgesi düzenlemekte ve müşterilerin yaşayabilecekleri mağduriyetlerin önüne geçilmektedir. 

yurtdışına taşınmak için gerekenler
yurtdışına taşınmak için gerekenler

Yurtdışına Taşınmak İçin Gerekli Gümrükleme İzinleri

Yurtdışına taşınmak için gerekenler arasında gümrükleme izinleri de yer almaktadır. Gümrükleme izinleri taşınacak olan eşyaların sınır kapılarından geçişlerini sağlamak için gereklidir. Gümrükleme izinleri bulunmayan nakliyat eşyaları sınır kapılarında kalarak taşınma sürecinin aksamasına neden olabilir.

Yurtdışına taşınmak için gerekli gümrükleme izinleri firmamız tarafından alınmaktadır. İzinlerin alınabilmesi için gerekli olan belgeler şirketimizce ilgili kurumlara sunulur. Taşınma faaliyetleri için ihtiyaç duyulan izinlerin tamamı alındıktan sonra nakliyat işlemlerine başlanır.

Gümrükleme işlemlerini sizin adınıza halleden firmamız değerli müşterilerini uzun ve yorucu resmi süreçlere maruz bırakmaz. Hiç stres yaşamadan, oldukça konforlu bir şekilde taşınma süreçlerinizin tamamlamasını sağlamaktayız.

Yurtdışına Taşınmak İçin Gerekli Diplomatik İzinler

Yurtdışına taşınmak için gerekenler arasında diplomatik izinler de bulunmaktadır. Diplomatik izinler yurtdışına taşınacak olan ve devlet tarafından görevlendirilmiş olan diplomatların alması gereken izinlerdir. İzin süreçleri için çeşitli belgelerin belirtilen devlet kurumlarına ibraz edilmesi ve gerekli onayların alınması gerekmektedir. https://ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/ev-esyasi-isyeri-nakli-muafiyeti

Gümrükleme işlemlerine benzer şekilde bu süreçlerde müşteriler açısından uzun ve yorucu geçebilir. Ancak uzun yıllardır çeşitli diplomatlara nakliyat faaliyetleri konusunda hizmet sunmuş olan firmamız konuyla ilgili tecrübe sahibidir.

Ortalama 3 veya 4 gün içerisinde gerekli belge ve evrakların ibrazını ilgili kurumlara sağlamaktayız. Bu sayede çok kısa süre içerisinde yurtdışına taşınmak için gerekenler diplomatik izinler arasında yer alan takrir belgesi gibi zorunlu kılınan izinleri sizin adınız almaktayız.

Yurtdışına Taşınacaklar İçin Depolama Hizmetleri

Yurtdışına taşınacak kişiler her zaman için nakliyat hizmetleri talep etmez. Bilhassa geçici süreliğine Avrupa’ya taşınacak kişiler eşyalarını da yurtdışına götürmek yerine Türkiye’de bırakmayı tercih etmektedir. Bunun için zaman zaman kiralık evler tercih edilmektedir. Ancak kiralık evler maliyet açısından uygun seçenekleri sunmaz.

Firmamız geçici süreliğine yurtdışına taşınacak müşterileri için depolama hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışına taşınmak için gerekenler hizmetleri sunarken sağladığımız depolama alanları tamamen size özeldir. Ek olarak depolama alanına yerleştirilen eşyalarınızın hijyenini ve güvenliğini de uygun şekilde sağlamaktayız.

Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolarımıza teslim ederek yurtdışındaki geçici serüveninize yelken açabilirsiniz. Çok ekonomik depolama çözümleri ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere aradığınız teminatı başarılarımızla sunmaktayız.

Yurtdışı Parsiyel Taşımacılık Faaliyetleri

yurtdışına taşınmak için gerekenler
yurtdışına taşınmak için gerekenler

Yurtdışı parsiyel taşımacılık faaliyetleri de gerçekleştiren firmamız parça eşya taşımacılığı konusunda da taleplerinize karşılık vermektedir. Bilhassa az sayıda eşyasını yurtdışına taşımak için gerekenler isteyen müşterilerimize parsiyel taşıma hizmetlerini önermekteyiz. Parça eşya taşımacılığı hizmetleri ekonomik açıdan çok daha avantajlı çözümler sunmaktadır.

Taşımacılık işlemleri için gerekli tüm sigortalama işlemi benzer şekilde parsiyel taşımacılıkta da uygulanmaktadır. Sözleşme ve sigorta süreçlerine ek olarak gümrükleme izinlerini de almakta ve sınır kapılarından geçişlerde eşyalarınızın takılı kalmasını önlemekteyiz.

Yurtdışı Lojistik Firması

Yurtdışı lojistik firması taşınma konusundaki taleplerinin tamamını karşılamaktayız. Senelere dayanan deneyimlerimiz ve profesyonel iş disiplinimiz sayesinde rekabetçi piyasada en ön sıralara çıkmayı başarmaktayız. Bu başarıyı sağlamamızda siz müşterilerimize verdiğimiz değerin ve güveninin payı oldukça büyük.

Lojistik sektöründe neredeyse her türlü faaliyet alanında aktif olarak hizmet sunan firmamız ev taşımacılığından kargo gönderimine kadar büyük küçük her işi aynı özveri ve titizlikle gerçekleştirmektedir. İş etiğine uygun çalışma prensiplerinin yanı sıra yasal yükümlülüklerimizin tamamını da yerine getirmekteyiz.

Yurtdışı Taşımacılık Ücretleri

Yurtdışına taşınmak için gerekenler hakkında bilgi almak isteyen kişiler özellikle ücretler konusunda derinlemesine araştırma yapmaktadır. Taşınma işlemleri için ödedikleri paranın karşılığını almak isteyen müşteriler bu konuda ince eleyip sık dokumaktadır. Firmamız müşterilerinin bu konudaki hassasiyetlerini büyük anlayışla karşılamakta ve fiyat politikalarını bu doğrultuda düzenlemektedir.

Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımak; Yurtdışı taşımacılık ücretleri açısından şirketimiz incelendiğinde çok uygun fiyatlarla hizmet sunduğu görmek mümkün. Bilhassa sektörde rekabet içerisinde olduğumuz diğer şirketlerle kıyaslandığımızda müşterilerimize sağladığımız ödeme kolaylıklarıyla ön plana çıkmaktayız.

Çok sayıda indirim, kredi kartına taksitle ödeme imkanı ve bütçe dostu fiyatlandırmalar için lojistik firmamızın müşteri temsilcilikleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışına ev taşıma için sunduğunuz hizmetler nelerdir?

Yurtdışına ev taşıma için sunduğumuz hizmetlerimiz arasında parça eşya taşımacılığı, mobilya nakliyatı, eşya sigortası, gümrükleme işlemleri, depolama hizmetleri gibi çok sayıda seçenek bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik sayısız hizmet için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışına taşınmak için hangi izinlerin alınması gerekmektedir?

Yurtdışına taşınmak için gerekenler ilk olarak gümrük geçiş izinlerinin alınması gerekmektedir. Buna ek olarak diplomatik görevleri bulunan kişilerin belirtilen devlet kurumlarından takrir belgesi alması zorunludur. Tüm bu evrak ve izin süreçleri müşterilerimiz adına şirketimizce gerçekleştirilmektedir.

Yurtdışına taşınmak kaç gün sürer?

Yurtdışına taşınma işlemleri hangi ülkeye taşınacağınıza göre değişiklik gösterebilir. Süre konusuna etki eden bir diğer unsur ise gerekli izinlerin alınma sürecidir. Bu konuda daha net bilgi almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Düşüncelerini paylaş