Uluslararası Nakliyat

Uluslararası nakliyat şirketleri arasında hatırı sayılır isimler arasında yer alan lojistik firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla yer aldığı sektörde günden güne ilerlemekte. Müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve kalıcı çözümler üreten şirketimiz lojistik alanında uluslararası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, diplomatik eşya taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı ve daha pek çok alanda hizmet vermekte.

Uluslararası nakliyat şirketlerinin bulundurması gereken C3 yetki belgesi gibi önemli sertifikalara sahip olan şirketimiz yasal sorumluluklarının da bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Onaylı şirket statüsünde olmamız nedeniyle müşterilerimize ekstra güven sağlamaktayız.

Lojistik denilince akla gelebilecek her konuda hizmet sunan şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon belirlemiştir. Bu misyon doğrultusunda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmekte ve mevcut müşteri sayımızı günden güne arttırmaktayız.

Uluslararası Nakliyat Firması

Uluslararası nakliyat firması olarak müşterilerimize üstün hizmet garantisi veriyoruz. Bilhassa yurtdışına taşımacılık konusunda elzem olan ve müşterilerin önem verdiği eşya güvenliği konusunda müşterilerimizle aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Bu hassasiyetimiz doğrultusunda eşyalarınızın paketlemesini ve kolilere yerleştirilmesini büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye işlemlerinde yer alan personellerimizi işinin ehli, güler yüzlü ve profesyonel kişilerden seçiyoruz. Personellerimiz eşyalarınızın nakliyesini sağlarken her detaya büyük özen göstererek nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Sunduğumuz hizmetlerimiz yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda eşyalarınızın güvenliğini sağlayacağımıza dair sizlere teminat oluşturmak adına sigorta düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Sigorta düzenlemeleri yapmamızdaki amacımız eşyalarınızın hasara uğraması durumunda gereken sorumlulukları üzerimize almaktır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde bulunan evinizin Avrupa’da dilediğiniz noktaya nakliyesini sağlamaktadır. Ülke içi standart taşınma işlemlerine nazaran uluslararası nakliyat hizmetleri gerçekleştirilen dikkat edilmesi gereken çok daha fazla detay bulunmaktadır.

Yurtdışına taşımacılık süreçleri ülke içi taşımacılık süreçlerine kıyasla çok daha uzun sürebilmektedir. Bu neden taşıması yapılacak olan eşyaların paketlemesi uygun şekilde yapılmalıdır. Öte yandan nakliyat sürecinde kullanılacak araçlarda taşınacak eşyaların boyutuna ve ağırlığına uygun olacak şekilde seçilmelidir.

Bir diğer önem arz eden husus ise nakliye esnasında kullanılacak olan ekipmanlardır. Asansör ya da vinç gibi taşınma işlemlerinde sıklıkla kullanılan ekipmanların yeni teknolojilere uygun, işlevsel ve bakımlı olması gerekmektedir. Ekipman konusunda da gereken özeni gösteren firmamız ekipman bakımlarını düzenli gerçekleştirmekte ve nakliye sürecine en uygun ekipmanları kullanmaktadır.

Uluslararası Ofis Nakliyatı Hizmetleri

Uluslararası nakliyat faaliyetlerinin bir kolunu da uluslararası ofis nakliyatı hizmetleri oluşturmaktadır. Mevcut çalışma alanını Avrupa’ya taşımak isteyen işletme veya iş sahiplerinin en sık talep ettikleri nakliye faaliyetleri arasında yer almaktadır. Özellikle diyetisyenlik ya hukuk bürosu gibi ofislerin yurtdışına taşınmasında ekstra dikkatli olunması gerekmektedir.

Diyetisyenlik ofisi gibi ofislerde bulunan hassas terazi ve benzeri elektronik cihazların taşınması esnasında dikkatli olunması gerekmektedir. Bu tip önemli ve pahalı cihazlar taşınırken hasar görmesini engellemek için ekstra özen gösterilmelidir. Ofis taşıma faaliyetleri konusunda tecrübe sahibi olan lojistik şirketimiz iş ağını yurtdışına taşımak isteyen müşterilerine bu konuda da gerekli desteği sağlamaktadır.

Uluslararası Diplomatik Eşya Nakliyatı

Uluslararası nakliyat hizmetlerinden yararlanan bireyler arasında diplomatik alanda çalışan kişilerde bulunmaktadır. Bilhassa uzun süreli yurtdışı görevlerinde çalışacak kişiler gittikleri ülkeye taşınmak konusunda hizmet talep etmektedirler.

Ancak her lojistik alanının kendi içerisinde gereklilikleri olduğu gibi uluslararası diplomatik eşya nakliyatı için önemli olan farklı noktalarda bulunmaktadır. Bu farklılıklar arasında ilk sırada resmi evrak işlemleri gelmektedir.

Diplomatik eşya taşımacılığını uluslararası boyutlarda gerçekleştirebilmek için öncelikle takrir belgesi alınması gerekmektedir. Takrir belgesi alınabilmesi için çeşitli dokümanların ya da evrakların ilgili yerlere teslim edilmesi ve izin süreçlerinin başlatılması gerekmektedir. Bu anlamda tecrübe sahibi olan şirketimiz resmi evrak süreçlerini sizin adınıza ilerletmektedir.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası nakliyat konusunda elzem olan faaliyet alanlarından bir diğeri de zati eşya taşımacılığıdır. Özel eşya statüsünde bulunan zati eşyaların taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren firmamız bu hizmetlerinde de oldukça dikkatli davranmaktadır.

Yurtdışına göndermek istediğiniz zati eşyalarınız için benzer şekilde sigorta düzenleme işlemleri yapmaktayız. Öte yandan zati eşyalarınızı dilediğiniz konumdan teslim alarak istediğiniz adresin kapısına kadar teslimini sağlamaktayız.

Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Uluslararası nakliyat ücretleri konusu müşteriler tarafından sıklıkla araştırılan noktaların arasında gelmektedir. Pek çok müşteri kaliteli hizmetin ek olarak uygun fiyatlı ve bütçesini yormayacak kaliteli hizmetleri tercih etmektedir. Bu aşamada devreye giren lojistik firmamız uygun çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Uluslararası lojistik faaliyetleri gerçekleştiren firmamız bütçe dostu fiyat politikasına sahiptir. Sunduğu hizmet paketlerinin kapsamı oldukça geniştir. Ek ücretler ve fahiş fiyatlar ödemenize kalmadan uygun fiyata üst kalite hizmet alabilmeniz mümkündür.

Özellikle yurtdışı nakliye işlemlerinde ödemelerin euro kuru üzerinden gerçekleştirilmesi müşterileri tedirgin eden noktalar arasında yer almaktadır. Şirketimiz müşterilerimizin tedirginliklerinin farkında olarak piyasa koşullarındaki en uygun fiyatları sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Uluslararası nakliyat işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

Uluslararası nakliyat işlemleri firmamız tarafından devletçe zorunlu koşulmuş yasal prosedürler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Gümrük kapıları gerekli izin ve belgeler düzenlenerek hızlı bir şekilde nakliye işlemleri tamamlanmaktadır.

Uluslararası nakliyat işlemleri için gerekli olan yasal belgelere sahip misiniz?

Uluslararası nakliyat hizmeti sunabilmek için zorunlu kılınan ilk yasal belge C3 yetki belgesidir. Lojistik alanında uzun yıllardır yer alan şirketimiz C3 belgesine sahiptir. Yetki belgesine sahip olması nedeniyle firmamız onaylı şirket statüsüne sahiptir.

Nakliyat konusunda sağladığınız diğer hizmetleriniz nelerdir?

Nakliyat konusunda sağladığımız diğer hizmetlerimiz depolama, mobilya taşımacılığı ve kargo taşımacılığı gibi çeşitli hizmetlerdir. Yurtdışına taşımacılık hizmetleri denildiğinde akla gelen her türlü hizmeti müşterilerimize kusursuz bir şekilde sunuyoruz.

Düşüncelerini paylaş