Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyatı Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı fiyatları belirlenirken dikkate alınan belirli başlı noktalar bulunmaktadır. Fiyata etki eden konuların başında eşyalar gelmektedir. Eşyaların çokluğu, ağırlığı ve boyutu fiyat konusunda doğrudan etkilidir. Bu nedenle net ücret bilgisi almak için ilk olarak ücretsiz ekspertizle görüşülmesi gerekmektedir.

Türkiye'den Almanya'ya mobilya nakliyatı
Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı

Bir diğer yandan ücretler konusuna etki eden durum ise taşınacak olan evin m3 boyutudur. Evin genişliği ve oda sayısına göre taşıma ücretleri belirlenmektedir. Örnek verilecek olursa 1+1 evin taşınma ücretleri ve 3+1 evin taşınma ücretleri arasında farklılık bulunmaktadır. Taşıma ücretleri ev boyutlarına göre kendi içerisinde değişiklik gösterebilmektedir.

Avrupa’nın neredeyse her köşesine uzun yıllardır taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmiş olan şirketimiz ücretlendirmeler konusunda müşterinin dostu tavır sergileyen sayılı firmalar arasında yer alıyor. Cep yakmayan fiyatlandırma politikasıyla kaliteyi uygun fiyatlarla tarafınıza sunuyor.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat Firması

Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyat firması olarak hizmet sağlayan şirketimiz alanının önemli isimleri arasında yer almaktadır. Şirket olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir iş disiplini sergilemekteyiz. Bu sayede elde ettiğimiz başarılarımızla her geçen gün şirket portföyümüzdeki mutlu müşteri hacmimizi de arttırmaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyat fiyatları açısından oldukça avantajlı seçenekler sunuyor olmamız sayesinde kaliteli hizmeti müşterilerimize kolayca ulaştırmaktayız. Öte yandan nakliye işlemlerimizin tamamı için eşya sigortası sunmaktayız. Eşya teminatı konusunda oldukça titiz davranıyor olmamız nedeniyle de sektörde ön plana çıkmayı başarmaktayız.

Sizlerde Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı konusunda destek almak istiyorsanız lojistik sektörünün bir numarası olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Akılcı çözümler ve hızlı hizmetlerden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Türkiye’den Almanya’ya Ev Nakliyesi

Türkiye’den Almanya’ya ev nakliyesi konusunda önde gelen kuruluşlar arasındayız. Kuruluşumuzdan itibaren kendimize misyon belirlediğimiz mutlu müşteri ve kaliteli hizmet anlayışımızdan hiçbir şekilde taviz vermemekteyiz. Bu sayede her geçen gün başarı merdivenlerini daha hızlı ve emin adımlarla tırmanmaktayız.

Türkiye'den Almanya'ya mobilya nakliyatı
Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı

Almanya’ya taşınmak isteyen müşterilerimize kesintisiz destek sağlamaktayız. Yeni bir ev ve yeni bir hayat kurma sürecinde ailenizden biri gibi sizlere destek sunmaktayız. Ev nakliyesi konusunda gerçekleştirdiğimiz titiz çalışmalarla taşımacılık süreçlerini sizleri mağdur etmeden gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Almanya’ya Parsiyel Taşımacılık

Türkiye’den Almanya’ya mobilya taşıma fiyatları konusunda en uygun çözümleri parsiyel taşımacılık faaliyetlerimizle vermekteyiz. Parsiyel taşımacılık parça eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Özellikle eşya sayısı az olan müşterilerimiz parsiyel taşımacılık hizmetlerimizden yararlanarak taşınma işlemlerini çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirler.

Türkiye’den Almanya’ya parsiyel taşımacılık konusunda tecrübeye sahibi olan firmamız parça eşyalarınızın taşımacılığını oldukça güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Almanya’nın herhangi bir bölgesine göndermek istediğiniz parça eşyalarınızı aynı lokasyona gidecek diğer kargolarımızla standart taşımacılık işlemlerine nazaran çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel taşımacılık işlemlerinde de diğer taşımacılık faaliyetlerimizde olduğu gibi sigortalama ve sözleşme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz her türlü nakliyat faaliyetinde önceliğimiz müşterilerimize gereken teminatları sunmaktır.

Almanya Mobilya Taşıma FiyatlarıAlmanya Mobilya Nakliyat ÜcretleriFiyat Aralığı
10 m³ Altı Mobilya Taşıma Fiyatı800 €1.300 €
15 m³ Mobilya Taşıma Fiyatı2.000 €3.000 €
25 m³ Mobilya Taşıma Fiyatı3.500 €4.000 €
35 m³ Mobilya Taşıma Fiyatı4.900 €5.200 €
45 m³ ve üzeri Mobilya Taşıma Fiyatı6.500 €
Özel Fiyat Alınız.

Türkiye’den Almanya’ya Koli Nakliyesi

Türkiye’den Almanya’ya lojistik anlamında sunduğumuz faaliyetlerimiz arasında koli nakliyesi de bulunmaktadır. Ülkemizden yurtdışına göndermek istediğiniz eşyalarınızı uygun şekilde kolileyerek hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırmaktayız. Kapıya kadar teslim ettiğimiz kolilerinizin güvenliğinden tamamen biz sorumlu olmaktayız.

Kolilerinizin gümrükte takılma yaşamadan geçmesi için gerekli olan tüm yasal izinlerimiz mevcuttur. Uluslararası taşımacılık sektörünün onaylı firmaları arasında yer alıyor olmamız Türkiye’den Almanya’ya koli nakliyesi konusunda şirketimizi diğer şirketlere nazaran çok daha avantajlı bir konuma yerleştirmektedir.

Siz de Türkiye’den göndereceğiniz kolilerinizin Almanya’daki teslimat adresinin kapısına kadar sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasını istiyorsanız her ilde aktif destek sunan müşteri temsilciliklerimize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya Diplomatik Taşımacılık

Türkiye’den Almanya’ya nakliyat hizmetlerimiz arasında diplomatik taşımacılık da bulunmaktadır. Diplomatik alanlarda görev yapan devlet görevlileri için özel olarak sunduğumuz bu hizmetlerimizde ekstra dikkat ve çaba göstermekteyiz.

Diplomatik eşya taşımacılığı için gerekli olan tüm süreçlere hakim olmamız nedeniyle nakliye faaliyetlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Sürecin sıkıntısız ilerlemesi için gerekli olan takrir belgesi gibi resmi izinleri de sizlerin adına almakta ve sizi yorucu doküman süreçleriyle uğraştırmamaktayız.

Türkiye’den Almanya’ya Ofis Nakliyatı

Türkiye'den Almanya'ya mobilya nakliyatı
Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı

Türkiye’den Avrupa’ya kargo gönderimi konusunda da bir numara olan şirketimiz bu alanda da tecrübesini müşterileriyle paylaşmaya devam ediyor. İş alanınızı Almanya’da istediğiniz bir bölgeye kaydırmak istiyor ve beraberinde mevcut ofisinizi de götürmek istiyorsanız ofis nakliyatı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ofis malzemelerinizi en uygun koşullarda paketleyerek Almanya’ya ulaştırılmasını sağlamaktayız. Ofis malzemelerinizin teminatı için uygun şekilde sigortalama süreçlerini yürütmekteyiz. Yeni iş hayatınıza en konforlu şekilde başlayabilmeniz için yorucu ve stresli taşınma sürecini sizler adına gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Almanya’ya ofis nakliyatı konusunda her türlü desteği sunan firmamız müşteri taleplerini dikkate almakta ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Parsiyel eşya taşımacılığı nedir?

Parsiyel eşya taşımacılığı parça eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Az sayıda eşyaların yurtdışına nakliyesini sağlamak için en uygun seçenekler arasında yer alır. Parsiyel eşya taşımacılığı fiyatları standart Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı fiyatları ile karşılaştırıldığında çok daha uygundur.

Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı kaç gün sürer?

Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyatı izin süreçlerine, eşya yoğunluğuna ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Ortalama nakliye süresi 10 gündür. Fakat bu süre bahsedilen kriterlere göre artabilir ya da azabilir.

Sınır kapısından geçişlerde sorun yaşar mıyım?

Sınır kapısından geçişlerde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamanız için yasal olarak zorunlu kılınan Almanya gümrükleme işlemlerinin tamamını sizler adına gerçekleştirmekteyiz. Uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz gümrükleme işlemleri sayesinde sınır kapısından geçişlerde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Düşüncelerini paylaş