İzmir’den Almanya’ya Ev Taşıma

   İzmir’den Almanya’ya ev taşıma hizmetleri sunan şirketimiz müşterilerine aradığınız güvenli ve konforlu taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Nakliyat alanında bir numaralı firmalar arasında yer alan şirketimiz kurumsal kimliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı sayesinde sektörde uzun süredir yer edinmeyi başarmıştır. Personel kadromuz işini özveri ve titizlikle yapan kişilerden oluşmaktadır. Sizlerin memnuniyetini göz eden anlayıştan asla taviz vermeyerek uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinizi herhangi bir problem yaşamadan gerçekleştiriyoruz.

İzmir'den Almanya'ya ev taşıma
İzmir’den Almanya’ya ev taşıma

Uzman kadromuz, geniş ve bakımlı araçlarımız ve senelere dayanan tecrübemizle Türkiye’den Almanya’ya taşımak isteyen müşterilerimize kusursuz hizmet garantisi sunuyoruz. Almanya’nın dilediğiniz bölgesine kolayca taşınmak için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek.

İzmir’den Almanya’ya Ev Taşıma Şirketi

   İzmir’den Almanya’ya ev taşıma şirketi olarak kurumsal kimliğimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere sayısız olanak sağlamaktayız. Taşınma işlemlerinizin kusursuz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi gereken tüm önlemleri almaktayız. Nakliye hizmetleri öncesinde eşyalarınızı teminat altına almak için eşya sigortalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle nakliyat sırasında yaşanabilecek herhangi problem durumunda mağduriyet yaşamanızı engellemekteyiz. Bunun yanı sıra şirketimiz lojistik anlamında gerekli olan C3 yetki belgesine de sahiptir.

Profesyonel anlamda hizmet sağlamakta olan şirketimizi uzun yıllardır sektörde aktif olarak yer almakta ve Avrupa’nın sayısız bölgesine nakliye hizmeti sunmaktadır. Siz de müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet şartlarından yararlanmak istiyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa’ya Güvenilir Ev Taşıma Hizmetleri

Avrupa’ya taşınmak isteyen müşterilerimiz için son derece güvenilir ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Her anlamda alanının bir numarası olan şirketimiz eşyalarınızın taşınma işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Taşınma süreçlerinin en önemli kısmını oluşturan eşya paketleme işlemleri için tek kullanımlık ambalajlar seçilmektedir. Taşınacak eşyalar kategorilerine uygun şekilde paketlenir. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar gerekli önlemler alınarak büyük bir dikkatle kolilere yerleştirilir. Öte yandan kolilenen eşyalar araçlara yüklenirken kırılmayacak ya da zarar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Nakliye sürecinde eşyalarınız kesinlikle üst üste yığılarak araçlara yüklenmez ve periyodik bakımları yapılmış olan araçlarla nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Avrupa’ya güvenilir ev taşıma hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’den Almanya’ya Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

İzmir'den Almanya'ya ev taşıma
İzmir’den Almanya’ya ev taşıma

İzmir’den Almanya’ya ev taşıma hizmetleri yurtdışına taşınmak isteyen kişilerin sıklıkla talep ettiği hizmetler arasında yer alıyor. Bu anlamda firmamız İzmir’den Almanya’ya profesyonel nakliyat hizmetleri sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik akılcı çözümleri sizlere sunuyor. Her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ön planda tutan firmamız bu bağlamda yeni ve periyodik bakımları düzenli şekilde yapılan nakliye araçlarını bünyesinde barındırmakta.

Her nakliyat çeşidine uygun nakliye araçlarıyla eşyalarınızın zarar görmeden hızlı ve güvenli bir şekilde teslim konumuna ulaştırılması sağlanmaktadır. Ek olarak araçlarımız uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip personellerimiz tarafından kullanılmaktadır. Bu bağlamda firmamız bulunduğu sektör içerisinde müşteri memnuniyetini sağlama açısından bir numaralı konumdadır.

Almanya’ya Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Almanya’ya profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan firmamız İzmir’den Almanya’ya ev taşıma işlemleri için gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptir. Özellikle yüksek katlı binalarda bulunan evini taşımak isteyen müşteriler için bu durum elzemdir. Firmamız bilhassa yüksek katlı binalarda bulunan eşyalarınızın taşımacılığını gerçekleştirmek için gerekli vinç ve benzeri ekipmanlara sahip olmasıyla nakliye sürecini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için ekipman bakımlarımız düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz bu bağlamda profesyonel hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır.

İzmir’den Almanya’ya Ofis Taşıma Hizmetleri

İzmir'den Almanya'ya ev taşıma
İzmir’den Almanya’ya ev taşıma

İzmir’den Almanya’ya ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra sunmakta olduğumuz farklı nakliyat hizmetleri de mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de İzmir’den Almanya’ya ofis taşıma hizmetleri. Ofisini yurtdışına taşımak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmetimizde de benzer şekilde tarafınıza eşya sigortası sunmaktayız. Ek olarak ofisinizde bulunan ekipmanların paketlenmesini de benzer şekilde büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Ofis malzemelerinizin herhangi bir zarar görmemesini için paketlemeleri koruyucu önlemleri alarak yapmaktayız. Bunun yanı sıra nakliyat aracı seçimlerini de buna uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. Diğer bir yandan uluslararası ofis taşıma işlemleri için gerekli olan bütün izinleri sizin adınıza almaktayız. Gümrükte herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan kolayca ofisinizi İzmir’den Almanya’ya taşımanızı sağlamaktayız.

İzmir’den Almanya’ya Nakliyat Ücretleri

İzmir’den Almanya’ya ev taşıma hizmetleri için gerekli olan ücretler nakliye edilecek eşyalara göre belirlenmektedir. Nakliye ücretleri belirlenirken eşya boyutu, ağırlığı ve taşınacak evin boyutları dikkate alınmaktadır. Genel anlamda İzmir’den Almanya’ya nakliyat ücretleri şu şekildedir:

İzmir’den Almanya’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma50 – 70 €
Parça Eşya110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya 700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya4.200 – 6.000 €

 

Yukarıda verilen ücretler ortalama ücretlerdir. Taşıma ücretleri hakkında daha net ve detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir’den Almanya’ya nakliye işlemleri kaç gün sürmektedir?

Genel anlamda nakliyat işlemleri 10 gün sürmektedir. Ancak gümrük işlemleri, konsolosluk izinleri ve benzeri durumlara göre bu süre değişebilmektedir. Firmamız İzmir’den Almanya’ya ev taşıma işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmek için gerekli özveriyi sağlamaktadır.

İzmir’den Almanya’ya ev taşıma işlemleri için eşya sigortası sağlanıyor mu?

Nakliye işlemleri sırasında eşyalarınızın uğrayabileceği herhangi bir zararı engellemek için eşya sigortası düzenlemekteyiz. Böylece hem sizlere teminat sağlamakta hem de eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız.

İzmir’den Almanya’ya eşya nakliyesi için gümrükleme işlemlerini gerçekleştiriyor musunuz?

Şirketimiz gümrükleme işlemlerinin tamamını sizin için gerçekleştirmektedir. Bu sayede gümrük geçişlerinde herhangi bir şekilde sorun yaşamadan kolayca taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Düşüncelerini paylaş