İstanbul’dan İngiltere’ye Ev Taşıma

   İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma İngiltere’ye eğitim ya da kariyer gibi sebeplerle taşınmayı isteyen kişilerin talep ettikleri hizmetler arasında yer almaktadır. Uluslararası evden eve taşıma işlemlerine ihtiyaç duyan kişiler bu işlemleri gerçekleştirebilecek güvenilir nakliyat firmalarına ihtiyaç duymaktadır.

Bu anlamda sektör içerisinde yer alan firmalardan müşteri memnuniyeti sağlamak konusunda öne çıkan firmamız aradığınız desteği sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz her türlü taşımacılık hizmetlerini profesyonel ekibi ve sıkı iş disipliniyle sizlere sunan şirketimiz yasal olarak onaylı bir şirkettir.

İstanbul'dan İngiltere'ye ev taşıma
İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma

Firmamız sunduğu hizmetlerin kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Koşullar ne olursa olsun ilk hedefimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve eşyalarının güvenliğini sağlamaktır. Lojistik hizmetleri konusunda oldukça başarılı olan şirketimiz uzun yıllardır yer almakta olduğu faaliyet alanında başarısını herkese kanıtlamıştır.

İstanbul’dan İngiltere’ye Ev Taşıma Şirketi

   İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma şirketi olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde memnuniyetlerini sağlamaya öncelik vermekteyiz. Bu bağlamda ilk olarak eşya güvenliğini sağlamaktayız. Eşya güvenliğini sağlamak için çeşitli sigortalama işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Gerçekleştirilen sigortalama işlemleriyle eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuz olayın sorumluluğunu üstlenmekteyiz. Böylece siz müşterilerimize eşyalarınızın güvenliğini sağlayacağımıza dair teminat vermiş oluyoruz.

Sigortalama işlemlerinin tamamı sunmakta olduğumuz lojistik faaliyetlerimize dahildir. Sizlere sunduğumuz bu kolaylıklar sayesinde taşınma stresinizi azaltmayı ve sorunsuz bir şekilde yurtdışına yerleşmenizi sağlamayı garantilemekteyiz.

İstanbul’dan İngiltere’ye Diplomatik Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına taşınma hizmetlerinden genelde diplomatik olarak yurtdışında görev alacak kişiler yararlanmaktadır. İstanbul’dan İngiltere’ye diplomatik eşya taşımacılığı standart lojistik işlemlerinden farklı aşamaları içerir.

Diplomatik eşya taşımacılığının gerçekleştirilebilmesi için takrir belgesinin alınması gerekmektedir. Bu belgenin alınabilmesi için çeşitli doküman ve evrakların ilgili kuruluşlara tesliminin yapılması zorunludur.

Uzun yıllardır sektörde yer alan firmamız pek çok kez diplomatik eşya taşımacılığı faaliyetleri yürütmüştür. Bu nedenle sürece oldukça vakıf olan firmamız gerekli olan izin belgelerinin tamamını hazırlamakta ve gerekli kuruluşlara teslim etmektedir.

Eğer siz de diplomatik eşya taşımacılığı konusunda tecrübeli ve özenli firmalardan hizmet almak istiyorsanız şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Diplomatik eşya taşımacılığı konusunda gerekli olan tüm ayrıntılara hâkim olan lojistik firmamız profesyonel ve hızlı hizmet sunarak işleyişin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

İstanbul’dan İngiltere’ye Ofis Taşımacılığı

İstanbul'dan İngiltere'ye ev taşıma
İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma

Diplomatik eşya taşımacılığı ve İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma hizmetlerine ek olarak çeşitli nakliyat işlemlerinde de aktif olarak rol oynamaktayız. Bu faaliyet alanlarından bir tanesi de yurtdışına ofis taşıma hizmetleridir. Ofis taşıma hizmetlerini sunarken benzer şekilde eşya teminatını sağlayan sigortalama süreçleri hizmetlere dahil edilmektedir.

Bir diğer yandan ofislerin en önemli parçasını oluşturan ofis materyallerinin taşınması da oldukça elzemdir. Firmamız iş süreçleriniz için önemli olan ofis malzemelerinizin paketlenmesi ve taşınması sırasında oldukça dikkatli bir çalışma gerçekleştirmektedir. Ofis malzemelerinizin zarara uğramaması açısından gerekli tüm önlemler firma yetkililerimiz tarafından alınmaktadır.

Ek olarak İngiltere gümrük kapılarından geçişlerde sorun yaşamamanız için yasal olarak zorunlu kılınan izinlerin tamamını müşterilerimiz adına almaktayız. Sınır kapılarından hızlı ve problem yaşamadan geçmeniz için gerekli tüm şartları sağlamaktayız.

Eşya Depolama Hizmetleri

Özellikle yurtdışına geçici süreliğine taşınmayı planlayan kişiler eşyalarını beraberinde götürmeyi tercih etmiyor. Bu süreçte pek çok kişi eşyalarını kirada oturduğu mevcut evinde bırakmak zorunda kalıyor ve yurtdışında kaldığı süre boyunca ekstra kira masrafları ödemeye mecbur kalıyor.

Firmamız bu konuda da müşterilerine kolaylık sağlamakta ve depolama hizmetleri sunmakta. Eşyalarınızı fahiş fiyatlarla kiralık evlerde tutmak yerine firmamızın size özel ayarladığı depolama alanlarında çok daha ekonomik koşullarda saklayabilirsiniz.

Size özel olarak ayrılan depolarda eşyalarınız steril ve uygun koşullarda saklanmaktadır. Taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi depolama hizmetleri sunulurken de eşya güvenliğinizi sağlamak açısından sigorta düzenlenmesi yapılmaktadır.

İstanbul’dan İngiltere’ye Zati Eşya Taşımacılığı

Lojistik faaliyetleri arasında en önemli konulardan bir tanesi de zati eşya taşımacılığıdır. Zati eşyalar kişiler için maddi veya manevi değeri yüksek olan özel eşyalardır. Bu nedenle bu tip eşyaların taşınmasında ekstra olarak özen gösterilmesi gerekmektedir.

Firmamız İstanbul’dan İngiltere’ye zati eşya taşımacılığı konusunda oldukça tecrübeli ve profesyonel bir firmadır. Bu açıdan zati eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde İstanbul’dan İngiltere’ye taşınmasını sağlamaktayız.

İstanbul’dan İngiltere’ye Ev Taşıma Ücretleri

İstanbul'dan İngiltere'ye ev taşıma
İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma

   İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin merak ettiği noktaların başında ücretler gelmektedir. Özellikle dolar ve Euro kurunda meydana gelen aşırı artışlardan ve piyasadaki çoğu firmanın fahiş fiyat teklif etmesinden dolayı müşteriler hizmet satın alma konusunda tedirginlik yaşamaktadır.

Şirketimiz lojistik alanında uzun yıllardır hizmet veren tanınmış bir kurumdur. Yıllardır süregelen başarısının büyük çoğunluğunu müşterilerine sağladığı kolaylıklara borçludur. Bu kolaylıklar arasında müşteri bütçesine uygun fiyatlandırma politikaları gelmektedir.

Pek çok lojistik firmasına nazaran çok daha uygun fiyat aralıklarıyla tarafınıza hizmet sağlamaktayız. Cebinizi yakmayacak, indirimli ve avantajlı fiyat politikamızla rahat ödeme koşullarını tarafınıza sunmaktayız. Çok avantajlı seçeneklerimizden yararlanmak için şirketimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul’dan İngiltere’ye diplomatik eşya taşımacılığı nasıl yapılır?

Diplomatik eşya taşımacılığı standart yurtdışı nakliyat işlemlerinden farklı prosedürlere sahiptir. Öncelikle diplomatik eşya taşımacılığının gerçekleştirilebilmesi için takrir belgesinin alınmasının gerekmektedir. Firmamız takrir belgesinin alınması için gerekli olan evrak ve dokümantasyon süreçlerini uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Lojistik şirketi olarak sunduğunuz nakliyat hizmetlerinin içeriği nedir?

Alanında tanınmış bir lojistik şirketi olarak hijyenik ve profesyonel nakliyat işlemlerine ek olarak eşya sigortası, gümrükleme hizmetleri, depolama seçenekleri ve avantajlı fiyat politikasını hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma kaç gün sürüyor?

İstanbul’dan İngiltere’ye ev taşıma işlemleri ortalama olarak 10 gün sürmektedir. Ancak gümrükleme işlemlerinin süresi ya da Belçika’da eşyaların teslim edileceği konuma ulaşım süreci zaman konusunda değişimlere neden olabilmektedir.

 

Düşüncelerini paylaş