Antalya’dan Almanya’ya Ev Taşıma

   Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma denildiğinde akla gelen ilk firmalar arasında yer almaktayız. Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde uzun zamandır siz müşterilerine aktif hizmet sunan firmamız Avrupa’nın her bölgesi için nakliyat hizmetleri sunmaktadır. C3 yetki belgesine sahip olan firmamız sigortaları şirketler arasında yer alan kurumsal nitelikli bir firmadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan personellerimizin tamamı alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

antalya'dan almanya'ya ev taşıma
antalya’dan almanya’ya ev taşıma

Müşteri memnuniyeti odaklı oluşturduğumuz iş disipliniyle ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin tamamını sizlere son derece kusursuz bir şekilde sağlamaktayız. Sadece Antalya’da değil, aynı zamanda Türkiye’nin tüm bölgelerinde temsilcilikleri bulunan firmamıza sadece bir telefonla ulaşmanız mümkün. Satın almak istediğiniz hizmetleri belirttiğinizde hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri sizlere sunmaktayız.

Antalya’dan Almanya’ya Ev Taşıma Şirketi

   Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerinden yararlanmak ve bunu tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Firmamız son derece güvenli ve konforlu hizmet sunarak nakliyat işlemlerinizi sizin memnuniyetinizi sağlayarak gerçekleştirmektedir. Alanında son derece tecrübeli kişilerden oluşturduğumuz ekibimizle disiplinli ve hassas bir çalışma sergilemekteyiz. Diğer bir yandan nakliyat işlemleri için gerekli olan araç ve ekipmana da sahip olan firmamız bilhassa araç bakımlarına son derece önem vermektedir. Nakliye hizmetlerinde kullanılan araçlarımızın bakımları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Öte yandan nakliyat işlemleri için taşınacak eşyaların boyut ve ağırlığına uygun şekilde araç seçimi gerçekleştirilmektedir. Her detayı ele alarak hizmet sunan firmamız sizlere güvenilir hizmet garantisi sunmaktadır. Antalya’dan Almanya’ya taşınmak için nakliyat şirketi arayışınız bulunuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya’dan Almanya’ya Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Antalya’dan Almanya’ya uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri sunan firmamız nakliyat işlemleri için gerekli olan tüm şartları sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve güvenilir hizmet sunmak için eşya taşımacılığı için sigorta gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede hem paranızı hem de eşyalarınızı güvence altına almaktayız. Öte yandan firmamız taşımacılık işlemleri için elzem olan C3 yetki belgesine de sahiptir. Bütün bunların yanı sıra gümrükleme depolama konusunda kurumsal lojistik firmaları arasında yer almaktayız. Sahip olduğumuz tüm bu belge ve koşullar sayesinde Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerinizi son derece profesyonel ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Antalya’dan Almanya’ya Güvenli Nakliyat Hizmetleri

antalya'dan almanya'ya ev taşıma
antalya’dan almanya’ya ev taşıma

   Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetleri satın almak isteyen müşterilerin en fazla önem verdiği konu eşyaların hasarsız bir şekilde taşınılacak lokasyona teslim edilmesi. Bu bağlamda firmamız müşteri hassasiyetlerini göz önüne alarak taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle eşyaların paketlenmesi safhasında gereken titizliği gösteren firmamız paketleme işlemi için tek kullanımlık ambalajlar kullanmaktadır. Paketlenecek eşyalar çeşitli kategorilere ayrılarak paketlemesi gerçekleştirilmektedir. Her kategoriye uygun şekilde paketleme esnasında gerekli önlemler alınmaktadır. Bilhassa söz konusu kırılacak eşyalar ya da beyaz eşyalar olduğunda firmamız bu konuda ekstra özen göstermektedir. Antalya’dan Almanya’ya güvenli nakliyat hizmetleri sunan firmamız taşımacılık hizmetlerinde aradığınız hassasiyeti sorunsuz bir şekilde tarafınıza sunmaktadır.

Antalya’dan Almanya’nın Her Bölgesine Ev Taşıma Hizmetleri

Almanya’nın her bölgesine nakliyat hizmetleri sunan firmamız sorunsuz bir nakliye süreci geçirmeniz gerekli olan tüm koşulları sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde önem arz eden diğer bir husus olan araç konusunda da gerekli titizliği göstermekteyiz.

antalya'dan almanya'ya ev taşıma
antalya’dan almanya’ya ev taşıma

Nakliye işlemleri için kullanılacak olan araç eşyalarınıza uygun şekilde seçilmektedir. Bilhassa kırılacak eşyalarınız ya da elektronik cihazlarınız çoğunluktaysa bu eşyaların tam anlamıyla güvenli bir şekilde taşınması için iç hacmi geniş araçlar seçilmektedir. Eşyalarınız araçlara yüklenirken üst üste yığılmaz. Her eşya büyük bir özenle araç içerisine uygun şekilde yerleştirilerek nakliyat işlemleri buna göre gerçekleştirilir. Düzenli bakımı yapılan araçlarımız bütün bunlara ek olarak taşınma işlemleri için gerekli olan teçhizatları da içinde barındırır.

Antalya’dan Almanya’ya Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Antalya’dan Almanya’ya taşımacılık hizmetleri konusunda sektörde uzun yıllardır tecrübeye sahip olan firmamız farklı çeşitlerde hizmetleri sizlere sunmaktadır. Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma hizmetlerine ek olarak ofis taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı, mobilya taşımacılığı ve kargo hizmetleri gibi çok sayıda hizmeti de aynı özveri ve profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Talep edeceğiniz hizmetleri sizlere sunarken her zaman için eşya güvenliğinizi ve müşteri memnuniyetinizi öncelikli tutmaktayız. Bulunduğu sektörde güçlü bir konumda yer alan firmamız üstün hizmet ve uygun fiyatlı seçenekleriyle uluslararası taşımacılık işlemlerini tamamen isteklerinize uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Antalya’dan Almanya’ya Ev Taşıma Ücretleri

   Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma ücretleri konusunda sektörde rekabet içerisinde olduğumuz firmalara oranla çok daha uygun fiyatları tarafınıza sunmaktayız. İndirimli fiyatlarımıza ek olarak kredi kartına taksit imkânı da sağlamaktayız. Uluslararası taşımacılık hizmetleri için ücretler genel anlamda tabloda verildiği şekildedir.

Antalya’dan Almanya’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma50 – 70 €
Parça Eşya110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya 700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya4.200 – 6.000 €
4+1 ve Üzeri Eşya6.200 – 7.500 €

Tabloda verilen fiyatlar ortalama ücretlendirmelerdir. Fiyatlar hakkında daha net bilgi ya da teklif almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya’dan Almanya’ya ev taşıma işlemleri için nakliye sigortası yapılıyor mu?

Evet, nakliyat sigortası yapılmaktadır. Firmamız eşyalarınızın güvenliğini sağlamak amaçlı nakliyat işlemleri öncesinde gerekli sigortalama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sigortalama işlemleri sayesinde eşyalarınız güvence altına alınır ve tarafınıza gerekli teminat sağlanır.

Ev taşıma hizmetlerine paketleme dahil mi?

Evet. Sunduğumuz nakliyat işlemlerine paketleme işlemleri de dahildir. Bu bağlamda taşınacak eşyalarınızın tamamını büyük bir özenle paketlemekteyiz. Paketleme işlemlerinde hijyene de büyük oranda önem veren firmamız tek kullanımlık ambalajları tercih etmektedir.

Uluslararası Taşımacılık işlemleri için gerekli olan izinleri sağlıyor musunuz?

Evet. Firmamız uluslararası eşya taşıma işlemleri için gerekli olan izinlerin tamamını sizin adınıza sağlamaktadır. Bu sayede gümrük geçişlerinde ya da taşınma esnasında herhangi yasal bir problemle karşı karşıya kalmazsınız.

Düşüncelerini paylaş