Ankara’dan Almanya’ya Mobilya Nakliyat

Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat gerçekleştirmek istiyorsanız lojistik alanında uzman firmamızla sizlere gereken desteği sunuyoruz. Firma olarak sadece Ankara’dan Fransa’ya değil, Türkiye’nin her bölgesinden Avrupa’ya nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Yer aldığı lojistik sektörü içerisinde önemli bir konumda bulunan firmamız müşterilerine oldukça ekonomik ve kaliteli hizmet sunmayı kendine hedef haline getirmiştir. Sektörde yer aldığı süreç boyunca bu hedefinden asla taviz vermeyen firmamız yurtdışına yerleşen pek çok müşterisine sorunsuz ve kusursuz hizmet sağlamıştır.

Yasal anlamda lojistik sektöründe onaylı firmalar arasında yer alan şirketimiz müşterilerine kaliteli hizmet teminatı sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini elzem gören firmamız bünyesinde çalıştırdığı personelleri de buna uygun şekilde seçmektedir.

Ankara ya da dilediğiniz herhangi bir şehirden Avrupa ülkelerine taşınmak istiyorsanız üstün hizmet kalitemizden sadece tek bir telefonla siz de yararlanabilirsiniz.

Ankara'dan Almanya'ya mobilya nakliyat
Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat

Ankara’dan Almanya’ya Mobilya Nakliyat Firması

Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat firması olarak üst kalite hizmet veriyoruz. Şirketimizde çalışan personellerimizin tamamını işi ehli ve tecrübeli kişilerden seçmekteyiz. Profesyonel bakış açısıyla hizmet sunmayı garantileyen şirketimiz lojistik sektörünün bir numarası olarak müşteri ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiriyor.

Avrupa’ya taşımacılık faaliyetleri için gerekli olan C3 yetki belgesini bulunduran firmamız sınır kapılarından geçişlerde sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Taşıma işlemleri öncesinde sizin adınıza başvuruda bulunarak gerekli gümrükleme izinleri ve evraklarının tamamını düzenlemekteyiz.

Sunduğumuz bu hizmet sayesinde taşınma süreçleriniz çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Öte yandan siz değerli müşterilerimizi yorucu resmi evrak ve izin süreçleriyle uğraştırmadan stressiz ve konforlu bir şekilde mobilyalarınızın dilediğiniz adrese taşınması sağlıyoruz.

Almanya’ya Mobilya Nakliyat Sigortası

Uluslararası nakliyat faaliyetleri için en önemli unsurların başında sigortalama işlemleri gelmekte. Bilhassa Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda müşterilerin teminat talepleri bizim tarafımızdan daha önemli bir hale gelmekte.

Uluslararası evden eve nakliyat faaliyetleri için teminat sigortası sunan firmamız taşıma işlemlerine başlamadan önce taşınacak mobilyalarınızın tamamı için sigorta düzenlemektedir. Düzenlenen sigorta sayesinde mobilyalarınızın uğrayabileceği herhangi bir hasarın sorumluluğu firmamıza ait olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz sigortalama işlemleriyle yaşayabileceğiniz herhangi bir mağduriyete karşı sizleri güvence altına almaktayız. Böylece nakliyat işlemlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

Ankara’dan Almanya’ya Mobilya Paketleme Hizmetleri

Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat söz konusu olduğunda oldukça dikkatli davranılması gereken konuların başında kolileme işlemi gelmekte. Pek çok kişi taşınma esnasında mobilya ve eşyalarını paketlemek için ambalaj ve koli temini yapmakta zorlanıyor.

Bu alanda uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız taşınma süreçlerinde gerekli olan tüm koli, paket ve ambalaj malzemelerinin teminini gerçekleştirmektedir. Temin edilen koli, paket ve ambalajlar paketlenecek eşyalara özeldir ve tek kullanımlıktır. Öte yandan sunduğumuz ekipman temini hizmetiyle mobilyalarınızın hijyenini de sağlamaktayız.

Mobilyalarınızın paketlemesini gerçekleştirirken hassas ve özenli davranmaktayız. Paketleme esnasında mobilyaların hasara uğramaması için uzman ekibimiz büyük bir özveri ve profesyonel iş disipliniyle paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ankara’dan Almanya’ya Mobilya Nakliyesi

Ankara’dan Almanya’ya nakliye aracı hizmetleri taşınma süreçlerinin en önemli kısmıdır. Nakliyat süreçlerinde kullanılacak araçların uygun boyutlarda olması eşyaların güvenli bir şekilde taşınması açısından oldukça önemlidir.

Bilhassa mobilyalar nakliye araçlarına yüklenirken üst üste yığılması taşıma esnasında mobilyaların hasar görmesine neden olabilir. Bu durumun önüne geçmek için mobilyaların üst üste yığılarak yerleştirilmemesi gerekmektedir.

Paketlenen mobilyalarınız nakliye araçlarının içerisine belirli bir düzen içerisinde yerleştirilir. Araç içine eşya yerleşimi yapılırken mobilyaların yolculuk boyunca güvenli bir şekilde taşınması hedeflenmektedir. Taşıma işlerini gerçekleştiren personelimiz bu konuda oldukça hassas davranmaktadır.

Ankara’dan Almanya’ya Mobilya Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya nakliyat fiyatları çeşitli koşullar göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Burada fiyat belirleyen en önemli noktaların başında mobilyaların ağırlık ve kaplayacakları alan gelmektedir. Mobilya taşıma işlemlerinde kullanılacak olan araç ve ekipman seçimi buna uygun şekilde gerçekleştirildiği için fiyata etki etmektedir.

Diğer bir yandan fiyatlara etki eden bir diğer unsur ise mobilyaların nakliye edileceği evin m3 boyutudur. Örneğin 2+1 ev ve 3+1 ev nakliye ücretleri kendi arasında farklılık göstermektedir. Fiyatlandırma politikaları tüm bu koşullar göz önüne alınarak oluşturulmaktadır.

Ancak piyasada hizmet veren birçok lojistik şirketiyle karşılaştırıldığında şirketimiz müşterilerimize çok ekonomik koşullar sunmaktadır. Ödemelerde çeşitli indirim ve avantajlar sunulmasının yanı sıra kredi kartıyla ödeme kabul edilmektedir. Buna istinaden çeşitli taksit seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır.

Ortalama olarak fiyat listemiz aşağıdaki tabloda verildiği şekildedir.

Ankara’dan Almanya’ya Nakliyat Çeşitleri Nakliyat Ücretleri
Koli Taşıma50 – 70 €
Parça Eşya Taşıma110 – 180 €
5 m³ ve Altı Eşya 700 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya1.800 – 2.600 €
2+1 25 m³ Eşya3.000 – 4.400 €
3+1 35 m³ Eşya4.200 – 6.000 €
4+1 ve Üzeri Eşya6.200 – 7.500 €

Tabloda verilen fiyatlar ortalama ücretlendirmelerdir. Fiyatlar hakkında daha net bilgi ya da teklif almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara'dan Almanya'ya mobilya nakliyat
Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat

Ankara’dan Almanya’ya Mobilya Taşıma Firması

Ankara’dan Almanya’ya lojistik firması olarak sizlere üstün kalite güvencesi veriyoruz. Onaylı belge sahibi olan şirketimiz müşteri hak ve memnuniyetlerini ön plana alan bakış açısıyla lojistik kapsamında dilediğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır.

Yalnızca nakliyat işlemleri için hizmet sunmakla sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda süreç için elzem olan izin, evrak ve resmî belge işlemlerini de sizlerin adına gerçekleştiriyoruz. Yorucu gümrükleme işlemleriyle vaktinizi harcamanıza gerek olmadan tüm işlemlerinizi sizin adınıza şirket olarak yapmaktayız.

Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat için hizmet almak istiyorsanız lojistik sektörünün bir numarası olan firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara’dan Almanya’ya mobilya nakliyat yapmak için gerekli olan izin belgesi ve sertifikalara sahip misiniz?

Evet. Firmamız uluslararası nakliyat işlemleri için yasal anlamda zorunlu kılınan C3 yetki belgesine sahiptir. Sahip olduğumuz bu belge sayesinde sınır kapılarından geçişte herhangi bir zorlukla karşılaşmamaktayız.

Eşyaların güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra taşıma işlemi öncesinde tarafınıza teminat sağlamak için mobilyalar için sigortalama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık ücretleri ne kadar?

Taşımacılık ücretleri yukarıda belirttiğimiz gibi çeşitli koşullara göre belirlenmekte. Fakat lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız piyasaya şartlarında en uygun teklifleri müşterilerine sunmakta.

Düşüncelerini paylaş